SMM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Temel bi gün hastaneye gider ve bi köşede oturmuş ve ağlayan bir adam gorur.Temel sorar: -neden ağlıyosun?der. adam sole cevap verir: -Kan tahlili yaptırmaya geldim parmağımı kestiler. der. Temele bise olur ve oda bi köşeye oturup ağlamaya başlar sonra ad

Temel bi gün hastaneye gider ve bi köşede oturmuş ve ağlayan bir adam gorur.Temel sorar: -neden ağlıyosun?der. adam sole cevap verir: -Kan tahlili yaptırmaya geldim parmağımı kestiler. der. Temele bise olur ve oda bi köşeye oturup ağlamaya başlar sonra ad Empty Temel bi gün hastaneye gider ve bi köşede oturmuş ve ağlayan bir adam gorur.Temel sorar: -neden ağlıyosun?der. adam sole cevap verir: -Kan tahlili yaptırmaya geldim parmağımı kestiler. der. Temele bise olur ve oda bi köşeye oturup ağlamaya başlar sonra ad

Mesaj  Misafir Perş. Tem. 29, 2010 1:07 pm

Temel bi gün hastaneye gider ve bi köşede oturmuş ve ağlayan bir adam gorur.Temel sorar:
-neden ağlıyosun?der.
adam sole cevap verir:
-Kan tahlili yaptırmaya geldim parmağımı kestiler. der.
Temele bise olur ve oda bi köşeye oturup ağlamaya başlar sonra adam temele sorar:
-Sen neden ağlıyorsun?diye.
temel şu cevabu verir:
-Bende idrar tahlili yaptırmaya gelmiştim, der.

Misafir
Misafir

- Similar topics