SMM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

allahım bana çocuk ver adını...

allahım bana çocuk ver adını... Empty allahım bana çocuk ver adını...

Mesaj  Misafir Perş. Tem. 29, 2010 1:32 pm

adamın biri varmış çocuğu olmuyormuş.
bir gün camiye gitmiş ve:
ALLAHIM BANA BİR ÇOCUK WER ADINI ''A'' KOYUCAM DEMİŞ.
bu adamın bir çocuğu olmuş adını ''A'' koymuş
sonra bu adam tekrar camiye gitmiş:
ALLAHIM BANA BİR ÇOCUK WER ADINI ''ABDULREZZAKTIKTIKTIKTIKSAĞDANSOLDANTIKTIKTIKTIKAŞAĞIDANYUKARIYATIKTIKTIKTIKTIK''KOYUCAM DEMİŞİ.
bir çocuğu olmuş adını''ABDULREZZAKTIKTIKTIKTIKSAĞDANSOLDANTIKTIKTIKTIKAŞAĞIDANYUKARIYATIKTIKTIKTIKTIK''KOYMUŞ

''A''ile ''ABDULREZZAKTIKTIKTIKTIKSAĞDANSOLDANTIKTIKTIKTIKAŞAĞIDANYUKARIYATIKTIKTIKTIKTIK'' büyümüş ve yüzme öğrenmek için havuza girmişler.
''A'' havuzdan çıkmış bi bakmışki ''ABDULREZZAKTIKTIKTIKTIKSAĞDANSOLDANTIKTIKTIKTIKAŞAĞIDANYUKARIYATIKTIKTIKTIKTIK'' boğuluyormuş.
''A'' hemen gitmiş annesine demiş ki:
ANNE ''ABDULREZZAKTIKTIKTIKTIKSAĞDANSOLDANTIKTIKTIKTIKAŞAĞIDANYUKARIYATIKTIKTIKTIKTIK'' boğuluyor.
anneside kocasına:
BEYBEY ''ABDULREZZAKTIKTIKTIKTIKSAĞDANSOLDANTIKTIKTIKTIKAŞAĞIDANYUKARIYATIKTIKTIKTIKTIK'' boğuluyor.
babasıda cankurtarana gitmiş:
CANKURTARAN!CANKURTARAN! OĞLUM ''ABDULREZZAKTIKTIKTIKTIKSAĞDANSOLDANTIKTIKTIKTIKAŞAĞIDANYUKARIYATIKTIKTIKTIKTIK'' boğuluyor.
gidip bi bakmışlarki ''ABDULREZZAKTIKTIKTIKTIKSAĞDANSOLDANTIKTIKTIKTIKAŞAĞIDANYUKARIYATIKTIKTIKTIKTIK'' boğularak ölmüş

Misafir
Misafir

- Similar topics